Chcieć to móc!

Najważniejszą rzeczą w życiu to wyznaczenie sobie celu i poczucie spełnienia.  Każdego dnia staram się realizować jakiś mały cel który s...

Najważniejszą rzeczą w życiu to wyznaczenie sobie celu i poczucie spełnienia. 
Każdego dnia staram się realizować jakiś mały cel który składa się na ten najważniejszy życiowy. Chce być z siebie dumna. Chce czuć zadowolenie z siebie. Chce spełniać marzenia. Chce czynić dobro. Chce sprawiać innym radość. Chce po sobie pozostawić coś wartościowego. Chce się uczyć od innych i chce żeby inni uczyli się ode mnie. Chce być wyedukowana. Chce osiągać kolejne poziomy inteligencji. Chce spędzać każdy dzień ze szczerymi i kochającymi ludźmi. Chce dać przykład innym. Chce żyć całą sobą. Chce słuchać codziennie pięknej muzyki. Chce czuć spokój w sercu. Chce czuć się bezpiecznie. Chce się uczyć od najlepszych. Chce prowadzić ludzi szczęśliwie przez życie. Chce dopingować innych. Chce być inspiracją. Chce stworzyć kochającą rodzine. Chce być zdrowa. Chce być wysportowana. Chce być szczęśliwa. 
I staram się codziennie robić wszystko żeby mieć być i robić to co chce. Chce być po prostu sobą! Chce czuć się spełniona! 
Najważniejsze to uświadomić sobie co się tak na prawdę w życiu CHCE! A chcieć to móc!


You Might Also Like

0 komentarze

Popularne posty

Flickr Images