Wszystko zalezy od Ciebie.

Wszystko zalezy od Ciebie. Everything depends on You. Dostałeś od Boga dar , jakim jest wolna wola. Ten dar zobowiązuje. Wiele ludzie w ...

Wszystko zalezy od Ciebie. Everything depends on You.

Dostałeś od Boga dar , jakim jest wolna wola. Ten dar zobowiązuje. Wiele ludzie w nawyku ma obwiniać cały świat za swoje porazki i niepowodzenia. Ale jakim prawem to robimy? Nie pasuje nam to jak wyglądamy? - Weźmy się za siebie! Nie odpowiada Tobie praca jaką masz? - Zmień ją! Nie chcesz dluzej być szarą myszką, która stoi z boku i jest ponizana przy kazdej okazji? - Zdobądź się na odwagę i przełam się, pracuj nad swoją pewnością siebie. Całe zycie trzymasz w swoich dłoniach, wykorzystaj to dobrze, stwórz i wypracuj zycie i siebie o jakim zawsze marzyłaś/eś!

God gave you gift, which is free will. This gift is obliging. Many of people keep blaiming whole world for their failures . But who did allow them to do this? You aren’t satisfied of how you look? - Change it! Aren’t you happy of job you have? - Change it! You don’t want to be ‘plain Jane’ anymore, who is bullying every single time? Get courage and keep working on your self - confidence. You’ve got your whole life in your hands, use it in clever way, create yourself , yourself that you have always been dreaming of!


You Might Also Like

0 komentarze

Popularne posty

Flickr Images