Podświadomość jako klucz do sukcesu?

Zdecydowanie tak. Tkwi w niej ogromna siła. Kiedy podejmujemy właściwe, rozsądne decyzje, to na pewno będą one kolejnym krokiem do osiągnięc...

Zdecydowanie tak. Tkwi w niej ogromna siła. Kiedy podejmujemy właściwe, rozsądne decyzje, to na pewno będą one kolejnym krokiem do osiągnięcia naszego celu. Jednak niezbędna do dużego sukcesu jest zmiana w postrzeganiu świata. A nie urośniemy do np. większych pieniędzy mając mentalność człowieka zarabiającego 1500 złotych miesięcznie. Pozbądźmy się zatem wszelkich złych nawyków, przyzwyczajeń i fałszywych przekonań właśnie poprzez podświadomość. Jak to zrobić? Recepta jest bardzo prosta. Nasza podświadomość jest jak oprogramowanie komputera. Jeśli chcemy coś zmienić, musimy wgrać nowe, aktualne oprogramowanie, ponieważ działanie na starym byłoby jak wgranie Windowsa 10 do komputera Atari. Ponoć wyrobienie nawyku trwa 21 dni. U niektórych krócej, u niektórych dłużej. Chcesz wstawać wcześniej? Ustaw budzik najpierw o 10 minut wcześniej niż normalnie. Po tygodniu pół godziny, żeby stopniowo dojść do celu.( Według badań ponad 3/4 milionerów wstaje 3 godziny przed rozpoczęciem pracy) Chcesz zacząć się postrzegać jako osobę , która ZASŁUGUJE na sukces? Zapisz to. Wykonaj AFIRMACJĘ. Skoro wyrobienie takiego nawyku trwa 21 dni to przez 21 dni, 21 razy rano bądź wieczorem napisz: Ja, "Jan Nowak" zasługuję na osiągnięcie postawionych przez siebie celów. Powieś sobie to nad łóżkiem i konsekwentnie każdego dnia rano po napisaniu czegoś takiego po wyjściu do pracy/szkoły będziesz wierzył w to bardziej i bardziej. Aż w końcu stanie się to dla Ciebie czymś oczywistym. Dla mnie jeszcze skuteczniejsza jest INKANTACJA - czyli afirmacja przeżywana całym sobą, mówisz to na głos, dynamicznie pokazujesz na siebie i programujesz każdym słowem każdą komórkę Twojego ciała, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu. Dlaczego jest to klucz do zmiany ? Bo jeśli powiedziałeś/łaś sobie 1000 razy : Jestem beznadziejna/y to teraz musisz 1001 razy powiedzieć, że jesteś władcą swojego życia! Kiedy nauczysz się zarządzać swoją podświadomością rozsądek i inteligentne, konsekwentne postępowanie będzie tylko dopełnieniem drogi to Twoich marzeń!

You Might Also Like

2 komentarze

 1. Cześć!

  Co do nawyków - słyszałem, że wdrożenie w siebie dobrego nawyku trwa minimum 30 razy i to już będzie naprawdę solidny nawyk.
  A co do wstawania rano, ja osobiście od 2 tyg praktykuje spanie po 6 godz. Podobno jest to bardziej naturalne niż spanie po 8 godz. przy czym trzeba przestrzegać pare ważnych zasad, np. zaprzestanie jedzenia czegokolwiek 4 godz przed snem (organizm wtedy nie zużywa energii na trawienie, tylko skupia się na regeneracji organizmu). Jeżeli ktoś jest zainteresowany to nazywa się to "Sen polifazowy" - można sobie wygooglować i poczytać :). No więc reasumując - wstaje 3/4 godz. przed pójściem na uczelnie i to jest naprawdę świetne! Mam czas na krótki poranny rozruch, medytacje, książkę i śniadanie. Polecam również wydrukować sobie zdj z obrazem naszego największego marzenia w życiu i powiesić nad łóżkiem - dobry kop i motywacja z samego rana.

  Pozdrawiam, miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki za świetny komentarz! cieszę się, że ktoś wyraża swoje zdanie ;) Jeśli chodzi o zdj z obrazem największego marzenia to oczywiście to popieram! Jest to świetny pomysł! Nie dość, że daje nam motywacje od samego rana to widząc taką fotke codziennie, wbijamy sobie do podświadomości owe marzenie i jesteśmy je w stanie urzeczywistnić! ;)

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Flickr Images