Peace out! Enjoy life! Live the adventure! - FunForLouis

FunForLouis to jeden z moich ulubionych kanałów YouTube! Uwielbiam oglądać filmiki które przenoszą mnie w zupełnie inny świat!  W r...

FunForLouis to jeden z moich ulubionych kanałów YouTube! Uwielbiam oglądać filmiki które przenoszą mnie w zupełnie inny świat! 


W roku szkolnym nie mam możliwości tak częstego zwiedzania i odkrywania nowych miejsc a Louis mi to umożliwia! 
Wyjątkowe jest to, że jego filmiki są udostępniane codziennie! Ukazują piękne krajobrazy oraz rozmaite miejsca z całego świata o 
których często nie mamy pojęcia! 

Louis Cole to brytyjski vloger który jest pasjonatem życia. Uwielbia poznawać nowe miejsca, nową kulturę, nowe smaki, nowych ludzi i próbować nowych rzeczy a jego życie to jedna wielka przygoda! Swoimi emocjami i przeżyciami dzieli się właśnie na swoim kanale YT FunForLouis!
Kanał daje możliwość zwiedzania i zobaczenia świata razem z Louisem. Oglądając pozyskujemy pozytywną energię, motywację i uśmiech! Vloger jest inspirującą postacią, która pokazuje ile świat i natura ma nam do zaoferowania! A wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki! Nie trzeba mieć dużych funduszy żeby zwiedzić pół świata, najważniejsza jest odwaga i chęć doznania czegoś nowego! 

Louis odwiedził już większość kontynentów świata!
Poznaj świat i doznaj czegoś nowego razem z FunForLouis!

Peace out! Enjoy life! Live the adventure! 

You Might Also Like

0 komentarze

Popularne posty

Flickr Images