The color run!

Nie biegam regularnie, choć może i powinnam ;) ale raz po raz warto pobiegać a tym bardziej brać udział w sportowych eventach! Każda akty...Nie biegam regularnie, choć może i powinnam ;) ale raz po raz warto pobiegać a tym bardziej brać udział w sportowych eventach! Każda aktywność jest dobra dla naszego zdrowia, więc w zeszłym roku brałam udział w trzech biegach. Przede wszystkim żeby się sprawdzić, spróbować czegoś nowego i oczywiście dobrze się bawić ;)
 Jednym z nich był genialny event sportowy jakim jest
The Color Run! 


  Czym jest The Color Run?

The Color Run znany także jako Najszczęśliwsze 5 kilometrów na świecie, jest unikatowym biegiem, który celebruje zdrowie, radość, indywidualność i oczywiście szczęśliwe życie!
   
Najważniejszą rzeczą w tym evencie jest to, abyś się świetnie bawił! Nieważne czy będziesz pierwszym na mecie czy ostatnim! Nieważne czy te 5 km przebiegniesz czy przejdziesz! Liczy się optymizm i dobra zabawa w towarzystwie rodziny i przyjaciół! 
Ten kolorowy ewent odbywa się na całym świecie! Między innymi w Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Chinach, Afryce, Europie...więc także i w Polsce! 


Najbliższy termin imprezy jest wyznaczony na 

5 czerwca 2016r w Poznaniu! Zapisy już ruszyły!

Celem biegu jest zarażenie ludzi pozytywną energią oraz zainteresowanie ich sportem oraz zdrowym stylem życia!
Każdy uczestnik biegu jest wyjątkowy! Wszyscy są zwycięzcami! Niezależnie czy biegną po raz pierwszy czy są wprawionymi w boju maratończykami! Dla jednych Najszczęśliwsze 5 km na świecie, będzie początkiem pozytywnych zmian, dla innych nowym wyzwaniem! 


Wydzielane podczas biegu endorfiny w połączeniu z towarzystwem przyjaciół i rodziny ( tak, w The Color Run biegły także dzieci z rodzicami! ) sprawiają, że ten event promuje nie tylko zdrowy tryb życia, ale również integruje i pokazuje, że to właśnie aktywność w doborowym towarzystwie dodaje nam energii i mocy! 
 
Dlatego zachęcam wszystkich niezależnie od wieku czy zamiłowań sportowych do wzięcia udziału w tym kolorowym evencie! Jestem przekonana, że sprawi wam to wiele radości i da dużo satysfakcji! 


You Might Also Like

4 komentarze

 1. super impreza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak! Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału! Świetnie spędzony czas!

   Usuń
 2. W niebieskim Ci do twarzy Zuzanno :D Zachęcająco wygląda ten bieg

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Flickr Images