Potęga Podświadomości, Recenzja książki

"Życie powinno być przygodą. Życie powinno być spełnione. Życie powinno być czymś więcej niż tylko zwykłym egzystowaniem." - Już ...


"Życie powinno być przygodą. Życie powinno być spełnione. Życie powinno być czymś więcej niż tylko zwykłym egzystowaniem." - Już pierwsze słowa książki "Potęga Podświadomości" inspirują, dają czytelnikowi do przemyślenia i zanalizowania swojego życia."Oczekuj spełnienia pragnień z radosną i pełną spokoju pewnością. To wszystko, na co z nadzieją czekasz, powstaje z wyobrażeń rodzących się w twoim umyśle., które są świadectwem istnienia tego, co niewidzialne." 

Joseph Murphy odkrywa przed nami tajniki wiedzy o potędze podświadomości, tłumaczy czym jest i jak z niej korzystać. Bo to dzięki niej jesteśmy w stanie modlić się, wierzyć i po prostu żyć pełną piersią!
To właśnie twoja podświadomość zna rozwiązanie wszelkich problemów i jeśli nauczysz się z niej korzystać, sprawi, że wszelkie twoje pragnienia i marzenia się spełnią! Zaletą tej książki jest przede wszystkim jej praktyczność. Znajdziemy w niej proste techniki które poprawią jakość naszego życia i sprawią, że nasze życie stanie się lepsze. To dzięki tej książce jesteśmy w stanie nauczyć się jak prawidłowo się modlić i prosić, aby dostać to, o czym od zawsze marzyliśmy i to, czego pragniemy. 


"Pamiętaj, że serce przepełnione wdzięcznością jest otwarte na dobrodziejstwa wszechświata."

Książka "Potęga Podświadomości" zmieniła moje postrzeganie wielu spraw i doprowadziła do tego, że inaczej postrzegam pojęcie modlitwy. Prawo wiary jest praktykowane we wszystkich religiach świata i niezależnie od tego jakiego wyznania jesteśmy, faktem jest, że modlitwy się spełniają. Dzieje się tak tylko dlatego, że ludzie głęboko wierzą w urzeczywistnianie tego, o co proszą.


"Twoje pragnienie jest modlitwą. Wyobraź sobie i uwierz, że już się spełniło, a twoja modlitwa zostanie wysłuchana."

Aby nauczyć się umiejętności prawidłowej modlitwy naprawdę warto przeczytać tę książkę. Dzięki niej mamy szansę dowiedzieć się jak działa umysł,  czym jest modlitwa, pragnienie, medytacja czy podświadomość, Poznajemy moc jaką mają sugestie, możemy nauczyć się jak pozbyć się strachu i osiągnąć prawdziwy sukces. 


"Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy" 
(Mk 9,22) 

To dzieło nie tylko odkrywa przed nami tajniki naszego umysłu, ale przede wszystkim sprawia, że czytelnik zmienia nastawienie i uczy wartościowych rzeczy a przeciętnemu polakowi zmiana nastawienia jest potrzebna! 
Polskie społeczeństwo ma skłonności do częstego narzekania i negatywnego postrzegania pewnych spraw. Nie doceniamy także dnia dzisiejszego, i pozytywnych aspektów życia. Dlaczego tak się dzieje ? Pomimo tego iż, dużo osób chodzi do kościoła to większość z nich nie potrafi się skutecznie modlić, cieszyć się życiem i dziękować Bogu za to co ma. Brak głębokiej prawdziwej wiary i umiejętności sprawia, że polskie społeczeństwo nie wierzy w sukces, szczęście i spełnienie. 


Dlatego też, serdecznie polecam tę książkę każdemu z Was! Jest to pozytywna książka i po jej przeczytaniu możesz się spodziewać tylko i wyłącznie pozytywnych odczuć. Jestem przekonana, że znajdziesz w niej motywacje i przekonasz się czym jest głęboka wiara, która pomaga nam w spełnianiu marzeń!


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecam książkę Echart Tolle "Potęga Teraźniejszości", również bardzo praktyczna! :)

    http://loveloraslife.blogspot.co.uk/

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Flickr Images