Graffiti mission

Pełno sklepów vintage, salony tatuażu, grafitti, dziwne butiki, pełno artystów, barber shopy, bary z pysznymi fast foodami? Takie rzeczy...


Pełno sklepów vintage, salony tatuażu, grafitti, dziwne butiki, pełno artystów, barber shopy, bary z pysznymi fast foodami? Takie rzeczy znajdziecie na SHOREDITCH!

Lots of vintage shops, tattoo parlours, graffities, weird butiques, many artists, barber shops, bars with delicious fast foods? All of that you can find in SHOREDITCH!
Shoerditch to jedna z dzielnic Londynu znajdująca się w pierwszej strefie. Jest to miejsce z naprawdę świetnym klimatem! Jest to dzielnica totalnie różniąca się od wszystkich High Streets w Londynie. Dużo bardziej kameralna, może nawet hipserska, ale co za tym idzie mega interesująca. Ja osobiście odwiedziłam to miejsce ze względu  na sztukę uliczną! Owej właśnie sztuki Shoreditch jest kolebką jeśli mówimy o Londynie. Uwielbiam graffiti a tam mamy okazję zobaczyć naprawdę świetne obrazy! Nie można nazwać tego przejawem wandalizmu i nie jest to też tak traktowane. Graffiti na Shoerditch to prawdziwe dzieła sztuki! Miejsce i okazja do popisu dla wybitnych artystow z tej dziedziny. Wybrałam się tam, aby uchwycić piękno owych murali i się nie zawiodłam! Nie było ich ciężko znaleść , po wyjściu ze stacji metra wystarczyło się rozejrzeć! Graffity mission complete! Spam na instagramie czas start! :D
Shoreditch is one of the London's districts placed in Zone 1. It is a place with truely amazing atmosphere! This is a district completely different than all of the High Streets in London. Much more cozy,maybe even hipster, but that make it really interesting. Personally, I have vistied it because of street art! Shoreditch is a home of it if we are talking about London. I love graffiti and there we can find some amazing murals! We can't call it vandalism and it is not treated that way as well. Graffiti in Shoreditch are masterpieces! Place and opportunity to express oneselves for local artists. I came there to catch a beauty of those murals and they meet my expectations! It was not hard to find them, after getting out of a tube station it was enough to look around! Graffiti mission complete! Instagram spam ready to begin!:D

Jak wspomniałam powyżej Shoreditch kipi rozmaitością , różnorodnością .
Jeśli chcecie odwiedzić dobrego fryzjera albo zrobić tatuaż to warto wybrać się na tą dzielnice bo znajdziemy tam wiele barber shopów oraz salonów tatuażu! W sumie to prawie na każdej ulicy!
Bardzo przykówają uwagę także znajdujące się na każdym kroku sklepy vintage! W nich mamy szansę znaleść naprawdę unikatowe ciekawe cudeńka! Myślę, że osoby które kochają mode i lubią się nią bawić z pewnością znajdą tu coś dla siebie! Przede wszystkim oderwać się tu można od wciąż tych samych szmatek z sieciówek i zaszaleć z kolorami czy krojami. Nie szukaj tutaj znanych Tobie marek czy firm. Zamiast tego masz okazję wejść do każdego małego sklepu , który ma do zaoferowania coś prawdziwego, z historią , wyrazistego. Rozmaitość pokazuje też obecność np. niesamowicie zaopatrzonych Vape Shopów, czy sklepów , które oferują tylko i wyłącznie muszki albo hipsterskie okulary. 

As I mentioned before Shoreditch is full of diversity. If you want to visit good barber/hairdresser or make a tattoo it is worth to visit that place because of many of places like that! There are some of them almost on every street! What really attracted my attention were many vintage shops, in which we have a chance to find some unique interesting things! I think people that love fashion and like to play with it will find something for them! But mostly, we can here get rid of common brands and big shops. Instead of that you can go to a small shop, which has something true, interesting and with history to offer. Diversity is also proved by e.x. incredibly good equipped Vape Shops or shop which offer only bow-ties or hipsters sunglasses with great quality and choice.Myślę,że w słowach nie jestem w stanie oddać klimatu tego miejsca, który starałem się również uchwycić na zdjęciach. Mam nadzieję, że zachęcą Was one do odkrycia tego wspaniałego miejsca pomimo tego, iż nie są dobrej jakości :(

I think that I can't properly describe this place in words, which I have also tried to picture in photos. I hope they will encourage you to discover and explore this part of London.

You Might Also Like

2 komentarze

 1. O JA CIĘ NIE MOGĘ! Genialne! :) Ja mieszkam w Birmigham... Londyn za jakiś czas na pewno odwiedzę i tą dzielnicę również!

  http://loveloraslife.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Londyn jest niesamowitym miejscem, więc serdecznie zapraszam :)

   Usuń

Popularne posty

Flickr Images