Kochaj życie.

Kochaj życie. Nieważne,czy zarabiasz mnóstwo pieniędzy,czy trochę mniej. Nieważne gdzie mieszkasz i ile masz lat. Naucz się dostrzegać piękn...

Kochaj życie. Nieważne,czy zarabiasz mnóstwo pieniędzy,czy trochę mniej. Nieważne gdzie mieszkasz i ile masz lat. Naucz się dostrzegać piękno w prostych,drobnych rzeczach. Uśmiechu bliskich, pomocy potrzebującym,życzliwości innych. Spełniaj się,ale żyj dla innych. To relacje z innymi tworzą nas takimi jacy jesteśmy. Kochaj ludzi dookoła,wierz w ich dobroduszność,bo wszystko co dasz od siebie wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą. Czym jest życie w luksusie bez przebywania z ludźmi , na których Ci zależy? Czym jest świetna praca, ciało, czy samochód, kiedy nie masz się z kim tym cieszyć? Zastanów się,czy podczas dążenia do osiągnięcia tych rzeczy nie zaniedbujesz relacji z prawdziwymi przyjaciółmi, bratnią duszą, czy rodziną. Bez nich wszystko dokoła nie ma sensu. Zaangażuj ich w swoją walkę o lepsze życie.


 


Bądź szczery, otwarty , z sercem na dłoni. Dzisiejszy świat niesie ze sobą ogrom zła,ale nie trać wiary w ludzi. Bo my z natury jesteśmy dobrzy, dostrzegaj to dobro w każdym,nawet jeśli ukryte jest baaardzo głęboko. Zaskakuj innych. Spraw,by się uśmiechnęli. Wrzuć pieniądze bezdomnemu, pomóż starszej sąsiadce, zaangażuj się w wolontariat. Poczuj,czym jest pomaganie. 

Spraw,aby inni czuli się w Twoim towarzystwie dobrze! Wtedy możesz osiągnąć wszystko i to nie w samotności, tylko z całą masą ludzi na każdym kroku Cię wspierającą, która w każdej sytuacji stanie za Tobą murem. Buduj relacje. To nie jest coś, co tak po prostu jest albo nie. Nad nią trzeba pracować.Zaangażować się. Okazywać szacunek, wsparcie, służyć radą, pomocą, a przede wszystkim obecnością. Wydaje się to oczywiste, ale często o tym zapominamy, możemy tego bardzo żałować, więc już teraz postaraj się docenić osobę i relację ,na  której najbardziej Ci zależy, bo to ona Cię prawdziwie uszczęśliwia!
You Might Also Like

0 komentarze

Popularne posty

Flickr Images